Akarlar

by admin

Akarlar

Akarlar Arachnida sınıfına ve Acari alt sınıfına ait küçük eklembacaklılardır. Akarlar iki farklı araknid grubuna yayıldıkları için bir klon değildir: Acariformes deve örümceklerinin kız kardeşi iken Parasitiformes sahte akreplerin kız kardeşi; ayrıca, keneler ve akarlar yakından ilişkili olmasına rağmen, keneleri hariç tutarlar, Ixodida siparişi. Akarlar uzaktan örümcekler ve akreplerle ilişkilidir.

Vücut iki bölümdedir, sefalothoraks veya prosoma (ayrı bir kafa yoktur) ve bir opisthosoma. Keneler ve akarlar üzerine yapılan bilimsel disipline akaroloji denir. Çoğu akar küçüktür, uzunluğu 1 mm’den (0,04 inç) azdır ve basit, bölümlere ayrılmamış bir vücut planına sahiptir. Küçük boyutları kolayca gözden kaçabilir; bazı türler suda yaşar, birçoğu toprakta ayrıştırıcılar olarak yaşar, diğerleri bitkilerde yaşar, bazen safra yaratırken, diğerleri yine yırtıcı veya parazittir. Bu son tip, bal arılarının ticari olarak önemli Varroa parazitinin yanı sıra insanların uyuz akarlarını içerir. Çoğu tür insanlara zararsızdır, ancak birkaçı alerjilerle ilişkilidir veya hastalıkları bulaştırabilir.

İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. HMZ ilaçlama olarak firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. En iyi müşteri deneyimini sunarak mutlu ve memnun müşterilere ulaşıyoruz.Bunu, rekabetçi bir fiyatlandırma, müşteri odaklı ve kullanımı kolay bir web sitesi,güler yüzlü ve bilgili bir personel ile yaratıyoruz.HMZ İlaçlama’da haşere kontrol sorularınızı yanıtlamaya hazır olan dost canlısı haşere kontrol uzmanlarından oluşan bir personel sizi karşılar. Evleriniz, devlet kurumları, oteller, apartmanlar, cafe’ler,fırınlar veya küçük işletmeler, HMZ İlaçlama olarak haşere kontrol gereksinimlerinizi karşılayabiliriz!