HMZ Fabrika Kurumları İlaçlama

by hanilche

Haşereler için üremenin ve barınmanın en kolay olduğu yerlerin başında fabrikalar gelir. Fabrika ilaçlaması tecrübe gerektirir; çünkü fabrikalar insanların toplu halde yaşadıkları yerler arasındadır. Fabrika ilaçlaması talebinde bulunduğunuzda alanda bulunan haşerenin yoğunluğuna ve türüne başlı olarak farklı ilaçlama yöntemleri uygulanabilir. Alana kokulu ilaçlama adı verilen ilaçlama metodu uygulanacak ise alan 4 saat kapalı 2 saat havalandırmak üzere açık olarak toplamda 6 saat kullanılamaz. Fakat jel ilaçlama sistemi uygulanacak ise alanın kısa süreli de olsa kullanım dışı kalması söz konusu değildir. Alanda yapılması gereken ilaçlama kokusuz ilaçlama ise, alanda bir hafta süre ile ıslak temizlik yapılmaması gerekir. İnsanların toplu halde yaşadıkları alanlarda tecrübesiz ve belgesiz firmaların ilaçlama yapması kesinlikle son derece tehlikelidir. Tecrübesiz ve belgesiz firmaların kullandıkları ilaçlar tarım kökenli ve kanserojen madde içeren ilaçlardır. Bunun yanı sıra ilaçlama metotları kesinlikle yanlıştır. Bu açıdan ilaçlama yaptıracağınız firmanın yasal olmasına dikkat ediniz.

İZLEME

HMZİletişim

02322072221

Çalışma Saatleri:  7 / 24

hmzilaclama@gmail.com

 Yunus Emre Mah. 4225 Sk. No:1  Karabağlar

İZMİR

Türkiye

Okullara haşere, böcek ve fareler birçok yoldan ulaşırlar. Özellikle geceleri ortaya çıkaralar ve kantin bölgesinde dolaşarak yiyecek ararlar. Okulların geceleri boş olması böcekler için bulunmaz bir fırsattır. Gün boyu yiyecek kırıntılarının yerlere dökülmesi ile böceklere yiyecek imkanları verir. Bu zararlılar zemin katlarda, tavan aralarında, çatılarda ve kantine yakın aynı zamanda okulun sıcak zeminlerinde yaşarlar. Her türlü mikrobun ve hastalığın sebebi olan bu zararlılar çocukların dirençlerini azaltarak bulaşıcı ve mikrobik hastalıklara yakalanmalarını sağlarlar. Okul ilaçlama işlemleri sayesinde fare haşere ve böceklerin kökleri kurutularak bir daha ortaya çıkmamaları sağlanır.

Uzman kişilerce yapılan bu okul ilaçlama işlem esnasında yada sonrasında sağlık açısından hiçbir risk yoktur.Unutulmamalıdır ki çocukların okul içinde sağlıklı ortamlarda bulunmaları evdeki fertlerin de buna paralel olarak sağlıklı olmalarını sağlar. Bugün okullarımızda her türlü bulaşıcı hastalığın bir öğrenciden diğerine geçtiği düşünülürse okul ilaçlama işleminin ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Okul ilaçlaması yetkili ve uzman ekiplerce yapıldığında, insan sağlığı konusunda bir risk olmayacaktır.