HMZ İşyeri ve Ofis İlaçlama

by hanilche


İş yeri ve ofis ilaçlamasında haşerenin yoğunluğu ve türü göz önüne alınarak hangi ilaçlama metodunun uygulanacağı belirlenir. Uygulanacak ilaçlama metodu kokulu ilaçlama ise alan 4 saat kapalı tutmalı ve 2 saat havalandırılmalıdır.

Fakat alanda jel adı verilen ilaçlama metodu uygulanacak ise alan kısa süreli de olsa kullanıma kapatılmaz. Alanda kokusuz ilaçlama yapılacak ise bir hafta ıslak temizlik yapılmaması gereklidir.iş yeri ilaçlaması periyodik olarak yapılırsa haşere sorunu ortadan kalkar.

İş yerlerleri; yoğun insan ve eşya hareketinin yaşandığıkurumlardır. Bu nedenlerle, İş yeri haşere ve kemirgen sorunu yaşanma ihtimali yüksektir. İş yerlerinde haşere ve fare riskini en alt seviyede tutmak, otelin prestiji, otel müşterisinin memnuniyeti ve sağlığı açısından son derece önemlidir.

İş yerlerleri; yoğun insan ve eşya hareketinin yaşandığıkurumlardır. Bu nedenlerle, İş yeri haşere ve kemirgen sorunu yaşanma ihtimali yüksektir. İş yerlerinde haşere ve fare riskini en alt seviyede tutmak, otelin prestiji, otel müşterisinin memnuniyeti ve sağlığı açısından son derece önemlidir.