HMZ PEST Kontrol

by hanilche

Periyodik İlaçlama Hizmeti Alın!

Periyodik ilaçlama hizmeti alın! Bu sayede yaşam alanlarınızı 4 mevsim boyunca güvenle kontrol altına alın. Periyodik ilaçlama ile tüm haşere ve kemirgen çeşitlerinden her daim sevdiklerinizi koruma altına alın. Haşere kontrol, haşerelerin önüne geçmek ve yaşam alanlarımızdan korumak için yapılması gereken tek işlemdir. Haşere ilaçlama sayesinde tüm haşerelerden kurtulmamız mümkün görülmektedir.

Açık alan ilaçlamasında, teknolojik aletler ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı ilaçlar kullanan profesyonel bir ilaçlama şirketi olarak kene ve haşere sorununa kesin çözüm getiriyoruz. Açık alan ilaçlamasında tercih edilen ilaçlama yöntemi kokulu ilaçlamadır. Kokulu ilaçlamada kullanılan ilaçlar su karışımı ile hazırlanıp püskürtme yöntemi ile uygulanır. Kokulu ilaçlar sadece kene değil hamam böceği, çekirge, tahta kurdu, kırkayak, tahtakurusu, fare, kakalak, örümcek, pire, sivrisinek, güve ve akrep gibi haşerelerin ilaçlamasında da kullanılan bir ilaçlama yöntemidir. Açık alan ilaçlaması öncesinde herhangi bir hazırlık, sonrasında ise temizlik yapılması gerekmez.

​Sağlık Bakanlığından Onaylı Garantili İlaçlama

Sağlık Bakanlığı onaylı garantili ilaçlama hizmetleri için şirketimizle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlarımız sayesinde, çevreye ve doğaya saygılı bir tutum içinde ilaçlama hizmetlerini gerçekleştirmektedir. TSE kalite standartları ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onay ve destek alan firmamız, pest kontrol aşamasında, size, çevrenizdekilere, evcil hayvanlarınıza ve diğer zararlı olmayan canlı türlerine asla zarar vermez. 7/24 hizmet veren firmamızı arayarak tüm haşerelere karşı ilaçlama yaptırabilirsiniz. Ekonomik fiyat fırsatlarımızdan yararlanmak için acele edin. % 100 Garantili ilaçlama ile yaşam alanlarınız güvende.