Kulağakaçan

by admin

Kulağakaçan böceği hem etçil hem de otçul olarak beslenen bir böcek türüdür. Kulağakaçan böceğinin rengi genel olarak parlak sarı ya da kahverengi olmaktadır. Altı tane bacağı bulunan kulağakaçan böceğinin çift taraflı kıskaçları vardır. Çok hızlı hareket edebilen bir böcek türüdür. Genellikle geceleri aktif olan, sıcak ve nemli ortamları seven bir böcek türüdür. Bu yüzden kulağakaçan böceğine daha çok bahçe, tarla gibi yeşil alanlarda ya da bu gibi alanlara yakın bulunan yerlerde rastlanmaktadır.

Kulağakaçan böcekleri, evlerimize aldığımız meyve sebzelerle ya da evlerimize yakın bulunan ağaçlık veya yeşillik alanlardan gelebilmektedirler. Kulağakaçan böcekleri daha çok ilkbahar ve yaz aylarında aktif olmaktayken, kışları ağaç kovuklarında veya kaya diplerinde zaman geçirmektedirler.

Kulağakaçan böcekleri, yumurtlama sistemiyle üreyen ve kısa süre içinde bulundukları yerde oldukça fazla bir nüfusa sahip olabilme potansiyeline sahip canlılar oldukları için yaşam alanlarımızda karşılaştığımız ve her geçen gün çoğaldığını fark ettiğimiz kulağakaçan böcekleri için ilaçlama yöntemlerine başvurmamız gerekmektedir.

HMZ İlaçlama, İzmir de sizler için profesyonel ilaçlama hizmetleri vermektedir. İnsan sağlığının korunması ve bu amaç için haşerelerden arındırılması gereken her yerde bizim adımızı göreceksiniz. Profesyonel ekip arkadaşlarımızı ve tüm sağlık kriterleri tamamlanmış böcek ilaçlarımız ile haşere sorununu kökünden bitiriyoruz.

İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. HMZ ilaçlama olarak firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. En iyi müşteri deneyimini sunarak mutlu ve memnun müşterilere ulaşıyoruz. Bunu, rekabetçi bir fiyatlandırma, müşteri odaklı ve kullanımı kolay bir web sitesi, güler yüzlü ve bilgili bir personel ile yaratıyoruz. HMZ İlaçlama’da haşere kontrol sorularınızı yanıtlamaya hazır olan dost canlısı haşere kontrol uzmanlarından oluşan bir personel sizi karşılar. Evleriniz, devlet kurumları, oteller, apartmanlar, cafe’ler, fırınlar veya küçük işletmeler, HMZ İlaçlama olarak haşere kontrol gereksinimlerinizi karşılayabiliriz!